097 558-01-98, 066 796-54-65
Івано-Франківськ,
вул. Юності, 62а

Практичні і сучасні каркасно-тентові конструкції застосовують в багатьох галузях, як промисловості, бізнесу, так і для побутових потреб. Швидкість монтажу, мобільність використання — ось основні переваги таких споруд. Багато країн світу мають багаторічний досвід у використанні тентових конструкцій, саме тому існує безліч готових, продуманих рішень по їх застосуванню. Каркасно-тентові конструкції знайшли широке застосування і в Україні, зокрема в розміщенні складських приміщень, виставкових павільйонів, спортивних арен, комплексів, ангарів для транспорту, зберігання вантажів у морських портах.

Розглянемо, чим же каркасно-тентові конструкції відрізняються від традиційних будівельних конструкцій:

  • Можливістю будівництва без стаціонарного фундаменту.
  • Легкістю монтажу і демонтажу.
  • Відсутністю необхідності застосовувати штучні джерела світла в денний час, спеціальні тканини з ПВХ дозволяють пропускати світло через дах.
  • Можливістю стилізувати тентовий ангар під потреби замовника, розмістити фірмові знаки, логотипи, рекламні зображення.
  • Тривалий термін експлуатації, в разі необхідності її легко можна відновити або замінити.
  • Відсутністю корозії, викликаної негативними впливами зовнішнього середовища, ця властивість дозволяє використовувати конструкції навіть для зберігання матеріалів з агресивними хімічними якостями.
  • Здатністю покрити великі території в разі необхідності.
  • Влаштуванням в конструкціях додаткових комунікацій — вентиляції, кондиціонування, електропостачання.

Архітектура, будова і монтаж тентових споруд

Використання різної покрівельної геометрії, форми каркасу, схеми отворів, дають переваги у втіленні оригінальних і не шаблонних варіантів. Кожен новий проект розробляють з урахуванням функціонального призначення конструкції, вимог до колірного оформлення, розмірів. За бажанням замовника виконується додаткове утеплення стін, між плівками ПВХ. Індивідуальне проектування відбувається орієнтовно в місячний період. За цей час виконується розрахунок основних вузлів конструкції для їх надійної служби. У тентових конструкціях зазвичай виготовлення відбувається в кілька етапів. Кількість часу для отримання готового результату залежить від складності запроектованого варіанта.

Ангари тентові складаються з розбірних вузлів, здатних легко з'єднуватися між собою, що робить можливим монтувати несучі металоконструкції безпосередньо на місці установки. Щоб тентова конструкція легко транспортувалася, все габарити враховують ще на етапі проектування. Тентові споруди легко монтуються, досить невеликої бригади монтажників, оснащеної нескладним інструментом. Тентові укриття, в залежності від їх розмірів, не завжди вимагають залучення великогабаритної техніки для зведення. За рахунок скорочення тривалості монтажу досягається значна економія коштів на введення споруд в експлуатацію. Каркасно-тентові конструкції встановлюються без додаткових погоджень і дозволів, за законодавством такі будови вважаються тимчасовими, не вимагають документації на розміщення.

Компанія «Тенти-ІФ» готує повний комплекс послуг, у складі яких — проектування, виготовлення і монтаж тентів конструкцій по Івано-Франківську та області. Кваліфіковані фахівці прорахують надійність вузлів металевих конструкцій, підберуть крок розташування опор для стійкого і міцного зведення тентової конструкції. Вам необхідно просто зателефонувати за номерами 096 573-49-96 та 099 491-48-04, і проконсультуватися з нашим інженером, який надасть усю інформацію про потрібний вам тип конструкції та ціну виробу з монтажем.