097 558-01-98, 066 796-54-65
Івано-Франківськ,
вул. Юності, 62а

Літній майданчик для кафе дозволяє розширити бізнес, доповнити ваш заклад новими місцями для гостей на відкритій місцевості. Набирають популярності літні майданчики (кафе), встановлені на міських площах і парках: відвідувачі мають можливість спілкуватися і насолоджуватись вашими послугами, і в той же час спостерігати за життям міста чи радіти красі природи. Важливо і те, що відкрити такий майданчик при наявності вільної площі може практично будь-який заклад, оскільки коштує така конструкція недорого і для свого обслуговування вимагає мінімальну кількість затрат і часу. Це дозволяє нашим замовникам облаштовувати літні майданчики протягом літнього сезону і повністю відмовитися від дорогої оренди додаткових приміщень.

Вуличні штори підкреслять дизайн Вашого майданчику для відпочинку і додадуть йому ексклюзивність, створять можливість декорування внутрішнього простору альтанки або веранди шторами з ПВХ, предметами інтер'єру для створення затишної обстановки.

Правильно підібрати багатофункціональні штори та маркізи для відкритої веранди, літнього майданчика або тераси — вельми актуальне питання для Вашого бізнесу! Після встановлення наших прозорих штор та маркіз інтер'єр конструкції можна змінювати в залежності від настрою і подальше її оформлення — легко розв'язувана задача.

Маркізи для літніх майданчиків та терас

Маркізи виготовляються з прозорої плівки та кольорового ПВХ.

  • Дизайнерські маркізи — індивідуальний підхід до вимог клієнта. Поєднання різних типів маркіз.
  • Балконні маркізи — використовуються для захисту вітрин, балконів, лоджій від прямих сонячних променів.
  • Коробові маркізи — різноманітність форм, багатий спектр кольорів, додадуть оригінальність та яскравість якому завгодно фасаду.
  • Горизонтальні маркізи — для кафе, барів, ресторанів. Підкреслять індивідуальність та престиж вашого закладу. Можливе нанесення рекламного надпису, логотипу на площу маркізи.
  • Вертикальні маркізи — створюють домашній затишок та комфорт на балконі, літньому майданчику, альтанці.
  • Терасні маркізи — призначені для накриття великих площадок, існує можливість закриття вертикальної частини конструкції.

Фото літніх майданчиків