097 558-01-98, 066 796-54-65
Івано-Франківськ,
вул. Юності, 62а

Одним з напрямків діяльності нашої компанії «Тенти-ІФ» є виробництво виставкових та торгових павільйонів та наметів. Виставковий тентовий павільйон — це каркасно-тентова конструкція, що має в якості основних конструктивних елементів металічний каркас, а стіни і дах виготовлені з тканини ПВХ. Основне призначення павільйону або шатра — створення необхідних умов для організації і проведення виставок, фестивалів, ярмарків, корпоративних заходів. Швидке зведення в поєднанні з мобільністю основні переваги тентових торгово-виставкових павільйонів і наметів. Конструкція легко встановлюється без проведення фундаментних і зварювальних робіт, а при необхідності збірно-розбірний каркас можна швидко демонтувати і розгорнути на новому місці. До того ж конструкція досить компактна в розібраному вигляді, що значно спрощує транспортування і зберігання.

Ще одна істотна перевага тентового торгового павільйону — це його вартість і можливість значно економити в процесі експлуатації. Дах, виготовлений зі спеціального прозорого тентового матеріалу, дозволяє обходитися без штучного освітлення.

Своєю популярністю тентові павільйони для торгівлі та виставок в чому зобов\'язані яскравому і оригінальному дизайну, виділяє їх в ряду звичайних торгових точок. Кольорове виконання павільйону безпосередньо залежить від вибору комбінації кольорів використовуваного тентового матеріалу — ПВХ тканини.

На тканину виставкового шатра (стіни, дах) може бути нанесена реклама вашої компанії, а також реклама спонсорів або ваших партнерів.

Ціна на виготовлення торгово-виставкового павільйону або намету в Івано-Франківську та області розраховується індивідуально для кожного конкретного проекту і залежить від багатьох факторів, включаючи складність конструкції, особливості монтажу, якісь особливі побажання замовника, види використовуваних матеріалів і багато іншого.

Фото виставкових та торгових павільйонів