097 558-01-98, 066 796-54-65
Івано-Франківськ,
вул. Юності, 62а

Наша компанія здійснює виготовлення тентів на замовлення для всіх типів і розмірів автомобілів по Івано-Франківську та області — від невеликих тентів для комерційних автомобілів до тентів на вантажні причепи та напівпричепи. Практично будь-які автомобільні тенти виготовляються і монтуються протягом одного робочого дня. При цьому кожен тип майбутньої продукції, чи то тент на «газель», тент на напівпричіп (тент на фуру) або тенти на інші види вантажівок, виготовляється індивідуально для кожного автомобіля з урахуванням побажань замовника.

Які ж переваги мають тенти на вантажні автомобілі у порівнянні з жорстким металевим кузовом?

  • Тенти для автомобіля набагато легші, ніж металевий кузов і від цього безпосередньо залежить економія на паливі та більша вантажопідйомність.
  • Тент з тканини ПВХ не схильний до деформації та корозії, не потребує періодичного перемальовування, на відміну від кузова, виконаного з металу. Матеріал (тканина ПВХ), з якого виготовляють тенти для авто, є вологостійкою.
  • Зняти тент під силу навіть одній людині, що дуже зручно, так як не кожен водій знає, з яким вантажем доведеться мати справу завтра.
  • Тенти для вантажівок легко ремонтуються, на відміну від металевого кузова. Для цього не потрібно спеціальних інструментів, та й витрати будуть мінімальними.

Спеціалісти «Тенти-ІФ» виготовлять тент на будь-які автомобілі вітчизняного виробництва, а також на великовантажний транспорт іноземного виробництва або на причепи.

Ремонт автомобільних тентів

Наявність вантажного автотранспорту «на ходу», тобто, в хорошому технічному стані, — важлива складова багатьох видів підприємницької діяльності. Тому, при виявленні пошкодження тентового покриття, радимо не зволікати з його ремонтом. Наші майстри правильно та у короткі терміни усунуть усі пошкодження вашого тентового покриття.

Ми виконуємо ремонт тентів для вантажних автомобілів будь-якої складності: ремонт порізів, переробка тенту під TIR (митний варіант для вантажівок, що перетинають кордон), заміна даху, фурнітури (скоби, трос, запаховий ремінь ПВХ, замки натягу і багато іншого). Звертайтесь до нас за телефонами: 096 573-49-96 та 099 491-48-04.

Фото наших тентів на транспорті