097 558-01-98, 066 796-54-65
Івано-Франківськ,
вул. Юності, 62а

Веранди, тераси та альтанки відкритого типу мають багато незаперечних переваг перед своїми повністю заскленими варіантами. Але є у них також істотний недолік — неможливість комфортного використання у погану погоду. Та і у погожі дні вашому відпочинку може заважати вітер, вуличний пил або докучливі комахи. Простим і економічним рішенням цих проблем можуть стати м'які вікна з ПВХ плівки. Якісна плівка для м'яких вікон добре захищає внутрішній простір альтанки від дощу, вітру, пилу, вуличного бруду. Також приємному проведенню часу більше не завадить мошкара або докучливі комарі.

Характеристики вікон із ПВХ

Список деяких характеристик гнучких віконних конструкцій можна легко перетворити в список їх переваг:

  • надійний захист та безпеку,
  • естетичний вигляд,
  • довговічність,
  • економічність,
  • світлопроникність,
  • простота монтажу.

При правильному монтажі і правильному догляді термін служби м\'яких рулонних вікон для веранди становить 10 і більше років. Довговічності сприяє і стійкість самого матеріалу до атмосферних, кліматичних і фізичних дій. Якщо порівнювати з класичним стаціонарним склінням з жорсткою рамою з дерева або металопластику, то ціна м'яких вікон для альтанок і веранд в середньому виходить в два рази нижче. Саме цей критерій часто є вирішальним на користь вибору такого варіанту оформлення.

Полотна пропускають до 90% сонячних променів, що дозволяє не відчувати себе в закритій плівкою альтанці як в коконі. Максимальну близькість до природи забезпечує якісний прозорий ПВХ  для м'яких вікон — він не мутніє з часом і не псує картинку за вікном.

Власники приватних котеджів і дачних будинків давно оцінили переваги спеціальних місць для відпочинку на свіжому повітрі. А за допомогою гнучких вікон для альтанок і веранд приємно проводити час в контакті з природою стане можливим не тільки влітку і не тільки в гарну погоду. Гнучкі рулонні конструкції дозволяють комфортно перебувати на вулиці до 8 місяців у році — з середини весни до глибокої осені аж до перших заморозків і снігу. У альтанках з м'якими вікнами можна використовувати обігрів електричними камінами або тепловими лампами. Плівка ПВХ є відмінним варіантом для збереження тепла, тому таке скління іноді ефективніше традиційного.

Фото м'яких вікон та штор