097 558-01-98, 066 796-54-65
Івано-Франківськ,
вул. Юності, 62а

Автомобільні тенти

Наша компанія здійснює виготовлення тентів на замовлення для всіх типів і розмірів автомобілів по Івано-Франківську та області — від невеликих тентів для комерційних автомобілів до тентів на вантажні причепи та напівпричепи. Практично будь-які автомобільні тенти виготовляються і монтуються протягом одного робочого дня. При цьому кожен тип майбутньої продукції, чи то тент на «газель», тент на напівпричіп (тент на фуру) або тенти на інші види вантажівок, виготовляється індивідуально для кожного автомобіля з урахуванням побажань замовника.

Літні майданчики і маркізи

Літній майданчик для кафе дозволяє розширити бізнес, доповнити ваш заклад новими місцями для гостей на відкритій місцевості. Набирають популярності літні майданчики (кафе), встановлені на міських площах і парках: відвідувачі мають можливість спілкуватися і насолоджуватись вашими послугами, і в той же час спостерігати за життям міста чи радіти красі природи. Важливо і те, що відкрити такий майданчик при наявності вільної площі може практично будь-який заклад, оскільки коштує така конструкція недорого і для свого обслуговування вимагає мінімальну кількість затрат і часу. Це дозволяє нашим замовникам облаштовувати літні майданчики протягом літнього сезону і повністю відмовитися від дорогої оренди додаткових приміщень.

Банери з ПВХ

Банери з ПВХ — спеціальна водостійка плівка, що відрізняється високою міцністю на розрив і одночасно малою вагою для накриття великих площ. Тому наші тенти ідеальні для накриття зерна, а також великих площ при сільськогосподарських роботах, накриття скирт сіна та соломи, накриття для агрохімії, накриття техніки та інших об\'єктів, які не повинні знаходитися під відкритим небом. Якщо виникає необхідність в полотнах нестандартних розмірів або конфігурацій, тенти з ПВХ легко з\'єднуються між собою через люверси. Тенти можна встановлювати на каркаси, а також використовувати для вільного накриття об\'єктів.

М'які вікна та штори, прозорі маркізи

Веранди, тераси та альтанки відкритого типу мають багато незаперечних переваг перед своїми повністю заскленими варіантами. Але є у них також істотний недолік — неможливість комфортного використання у погану погоду. Та і у погожі дні вашому відпочинку може заважати вітер, вуличний пил або докучливі комахи. Простим і економічним рішенням цих проблем можуть стати м'які вікна з ПВХ плівки. Якісна плівка для м'яких вікон добре захищає внутрішній простір альтанки від дощу, вітру, пилу, вуличного бруду. Також приємному проведенню часу більше не завадить мошкара або докучливі комарі.

Намети і павільйони

Одним з напрямків діяльності нашої компанії «Тенти-ІФ» є виробництво виставкових та торгових павільйонів та наметів. Виставковий тентовий павільйон — це каркасно-тентова конструкція, що має в якості основних конструктивних елементів металічний каркас, а стіни і дах виготовлені з тканини ПВХ. Основне призначення павільйону або шатра — створення необхідних умов для організації і проведення виставок, фестивалів, ярмарків, корпоративних заходів. Швидке зведення в поєднанні з мобільністю основні переваги тентових торгово-виставкових павільйонів і наметів. Конструкція легко встановлюється без проведення фундаментних і зварювальних робіт, а при необхідності збірно-розбірний каркас можна швидко демонтувати і розгорнути на новому місці. До того ж конструкція досить компактна в розібраному вигляді, що значно спрощує транспортування і зберігання.

Каркасно-тентові конструкції

Практичні і сучасні каркасно-тентові конструкції застосовують в багатьох галузях, як промисловості, бізнесу, так і для побутових потреб. Швидкість монтажу, мобільність використання — ось основні переваги таких споруд. Багато країн світу мають багаторічний досвід у використанні тентових конструкцій, саме тому існує безліч готових, продуманих рішень по їх застосуванню. Каркасно-тентові конструкції знайшли широке застосування і в Україні, зокрема в розміщенні складських приміщень, виставкових павільйонів, спортивних арен, комплексів, ангарів для транспорту, зберігання вантажів у морських портах.